Děti pomáhají dětem

29.3.2019

S úžasným nápadem se na sociální pracovnice Temperi – Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v Českých Budějovicích obrátily paní učitelky z Mateřské školy Vrchlického nábřeží v Českých Budějovicích. Děti (za pomoci tatínků a maminek) doma vybraly hračky, se kterými si už nehrají, a donesly je do školky k dalšímu využití. Následující krok na jejich pouti vedl k nám do Temperi, kde nám hračky nechaly pro naše klienty.

Ve dnech 14. a 15. 3. 2019 k nám děti společně s paní učitelkou hračky, různé knížky a hry donesly. Dozvěděly se, co všechno pracovnice Temperi – Sociálně aktivizační služby pro rodiny v Českých Budějovicích pro rodiny v těžkých životních situacích dělají, a k jakému účelu jejich dar slouží. Hračky jsou v těchto dnech postupně předávány dětem do rodin, kde naše organizace pomáhá. Všichni si z akce odnesli výborný pocit, jak drobný krůček někdy stačí pro to, abychom někoho dalšího potěšili.

Poděkování pro děti, jejich rodiče a paní učitelky z Mateřské školy, Vrchlického nábřeží České Budějovice :-))

Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám, které se nacházejí v obtížné životní situaci.

©2014–2019 Temperi o.p.s.