Kariéra

Temperi, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Terénní sociální pracovník/pracovnice

v zařízení Temperi – Centrum pomoci pro rodiny s dětmi

Náplň práce:

Přímá práce v terénu a v ambulanci při poskytování sociální pomoci rodinám s dětmi nacházející se v obtížných životních situacích, realizace aktivit v rámci pozice klíčového pracovníka – spolupráce s uživatelem, plánování průběhu poskytování sociální služby, podpora uživatele při naplňování sjednaných cílů, zpracování a vedení individuálního plánu a další dokumentace, spolupráce s návaznými službami a dalšími specialisty, účast na případových konferencích.

Doplňující informace: Sociální pracovník/pracovnice poskytuje všechny základní činnosti sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi podrobně zde.

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání příslušného směru) podrobně zde
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, odpovědnost, flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci
  • ochota učit se nové věci
  • práce na PC (MS Office  – Word, Excel a další), eQuip – klientský program
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • práci v rozsahu 0,8 až 1,0 úvazku (dle dohody)
  • mzdu po zapracování od 25 800,- Kč do 30.000,- Kč + prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí
  • profesní podporu (pravidelnou supervizi, intervizi)
  • kvalitní a spolupracující tým
  • možnost dalšího vzdělávání

 Místo výkonu práce:  terénní sociální práce v ORP České Budějovice  a ORP Třeboň

Předpokládaný nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis.

Dokumenty zašlete do 20. 4. 2021 na e-mailovou adresu: tempericb@tempericb.cz. (Předmět emailu: „výběrové řízení “). Bližší informace podá na tel: 702 571 757 pí Hana Francová.

Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám, které se nacházejí v obtížné životní situaci.