Kariéra

Temperi, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na nově zřizovanou pracovní pozici:
  • Psycholog/psychoterapeut v zařízení sociálních služeb Temperi – Centrum pomoci pro rodiny s dětmi

Náplň práce:

Přímá práce v ambulanci zahrnující terapeutickou podporu rodičů a dětí při rozpadu rodiny. Psycholog/psychoterapeut bude posílením týmu sociální pracovníků, kteří se v souladu se zásadami Cochemské praxe snaží motivovat rodiče k zodpovědnému chování a dohodnout se na záležitostech týkající se výchovy dětí a péče o ně. Cílem psychoterapeutické podpory dítěte bude eliminovat úzkostné a další nežádoucí projevy související s rozchodem rodičů. Součástí práce bude vedení dokumentace klienta, spolupráce se sociálními pracovníky a garantem projektu, účast na případových setkáních a klientských poradách.

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost – magisterské studium v oboru psychologie nebo ukončený 5letý psychoterapeutický kurz
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, odpovědnost, flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci
  • ochota učit se nové věci
  • práce na PC (MS Office – Word, Excel; Google Disk, další)

Nabízíme:

  • práci na částečný úvazek (0,5)
  • hrubá nástupní mzda 30 000,- Kč/celý úvazek + možnost osobního ohodnocení
  • uplatnění ve stabilní neziskové organizaci
  • příjemné pracovní prostředí
  • kvalitní a spolupracující tým
  • možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce: České Budějovice

Předpokládaný nástup: leden 2020

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis.

Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: tempericb@tempericb.cz. (Předmět emailu: „výběrové řízení“). Bližší informace podá na tel: 702 571 757 pí Hana Francová.

Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám, které se nacházejí v obtížné životní situaci.