Kariéra

Společnost Temperi, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Sociální pracovník/pracovnice v zařízení Temperi – Sociálně aktivizační služby pro rodiny v Českých Budějovicích

Náplň práce:

Přímá práce v terénu a v ambulanci při poskytování sociální pomoci rodinám s dětmi nacházející se v obtížných životních situacích, realizace aktivit v rámci pozice klíčového pracovníka – spolupráce s uživatelem, plánování průběhu poskytování sociální služby, podpora uživatele při naplňování sjednaných cílů, zpracování a vedení individuálního plánu a další dokumentace o uživatelích, spolupráce s návaznými službami a dalšími specialisty, účast na případových konferencích.

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání příslušného směru) podrobně zde
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, odpovědnost, flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci
  • ochota učit se nové věci
  • práce na PC (MS Office  – Word, Excel; Google Disk, další)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek (1,0)
  • hrubá nástupní mzdu od 22 000,- Kč, osobní hodnocení a prémie po zapracování
  • uplatnění ve stabilní neziskové organizaci
  • příjemné pracovní prostředí
  • kvalitní a spolupracující tým
  • možnost dalšího vzdělávání

Doplňující informace: Pracovník/pracovnice poskytuje všechny základní činnosti sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi podrobně zde. Pracovník/pracovnice naplňuje standardy kvality sociálních služeb Temperi.

Místo výkonu práce:  ORP České Budějovice  a ORP Třeboň

Předpokládaný nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis.

Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: tempericb@tempericb.cz. (Předmět emailu: „výběrové řízení“). Bližší informace podá na tel: 702 571 757 pí Hana Francová.

Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám, které se nacházejí v obtížné životní situaci.