Kariéra

Temperi, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Pracovník/pracovnice v sociálních službách v NZDM (Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež)

Náplň práce:

Přímá sociální práce s dětmi a mládeží ve věku od 6 do 26 let ohroženými sociálně patologickými jevy (individuální a skupinová práce). Příprava a realizace skupinového a individuálního programu. Zajištění volnočasových aktivit zaměřených na rozvoj osobnosti, zájmů a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy, zabezpečování zájmové a kulturní činnosti. Práce s rodinnými příslušníky, spolupráce s návaznými službami a institucemi, administrativní činnost, vedení příslušné dokumentace.

Požadujeme:

  • zájem o práci s dětmi a mládeží
  • výuční list nebo středoškolské vzdělání + akreditovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách – výchovná nepedagogická činnost (příp. prohlášení uchazeče o pracovní místo o závazku absolvovat akreditovaný kvalifikační kurz PSS v termínu do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání), nebo střední odborné vzdělání sociálního zaměření
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • pracovní nasazení, svědomitost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na částečný úvazek (0,5) – 20 hodin týdně
  • hrubou nástupní mzdu  10 000,- Kč, po zapracování osobní hodnocení a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • doplnění kvalifikace v akreditovaném kurzu pro pracovníky v sociálních službách
  • uplatnění ve stabilní neziskové organizaci
  • příjemné pracovní prostředí
  • kreativní práci s mladými lidmi
  • profesní podporu (pravidelnou supervizi, intervizi)
  • kvalitní a spolupracující tým
  • možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce:  České Velenice

Předpokládaný nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: tempericb@tempericb.cz. (Předmět emailu: „výběrové řízení“). Bližší informace podá na tel: 702 571 757 pí. Hana Francová.

Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám, které se nacházejí v obtížné životní situaci.