Kariéra

Temperi, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic:

Sociální pracovník/pracovnice v zařízení Temperi – sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v Českých Budějovicích

Náplň práce:

přímá práce s rodinami s dětmi nacházející se v obtížné životní situaci, práce v týmu sociálních pracovníků

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání příslušného směru) podrobně zde
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, odpovědnost, flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce, loajalitu, aktivní přístup k práci
  • ochotu učit se nové věci
  •  schopnost uživatelské práce na PC (MS Office, Google Disk, mail)
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek (1,0)
  • hrubou nástupní mzdu od 20 000,- Kč, osobní hodnocení a prémie po zapracování
  • uplatnění ve stabilní neziskové organizaci
  • příjemné pracovní prostředí
  • kvalitní a spolupracující tým
  • možnost dalšího vzdělávání

Doplňující informace: Sociální pracovník/pracovnice  v organizaci, která se zabývá zejména sociální prací s rodinami s dětmi nacházející se v dlouhodobě krizové situaci. Pracovník/pracovnice poskytuje všechny základní činnosti sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi podrobně zde

Místo výkonu práce:  České Budějovice a okolí

Předpokládaný nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis.

Zašlete na e-mailovou adresu: ales.novotny@tempericb.cz .E-mail označte „výběrové řízení SAS České Budějovice“. Bližší informace na tel: 702 571 757

Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám, které se nacházejí v obtížné životní situaci.