Temperi, o.p.s. je držitelem značky Prověřená veřejně prospěšná organizace

5.11.2023

Jsme velice hrdí, že jsme 30. října 2023 na Dni s Českou kvalitou na Ministerstvu průmyslu a obchodu mohli slavnostně převzít certifikát Národního programu Česká kvalitaPrověřená veřejně prospěšná organizace.

„Podpora značek kvality je jednou z priorit a pilířů nově nastavené Národní politiky kvality ČR pro období do roku 2030. Jsem rád, že vláda České republiky potvrdila záměry nastavené touto politikou, kterou jsme společně připravili na Radě kvality ČR a svým usnesením v červnu letošního roku ji přijala,“ říká 1. místopředseda Rady kvality ČR Pavel Vinkler.

„Udělená ocenění dokazují, že české firmy dodávají na trh výrobky a služby špičkové kvality, díky kterým se dovedou prosadit na mezinárodních trzích,“ říká ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela a dodává: „Ocenění v Národním programu Česká kvalita jsou nejen nezávislou garancí kvality a bezpečnosti pro spotřebitele, ale i zaslouženým uznáním vynikající práce českých firem.“

Ředitel a zakladatel Temperi, o.p.s. Aleš Novotný “touto cestou děkuje členům správní a dozorčí rady, všem zaměstnancům, podporovatelům, dárcům a dobrovolníkům, bez jejich nezištné a obětavé práce by ocenění za kvalitně řízenou a spravovanou organizaci nebylo možné získat”.

Tisková zpráva MOP ze dne 1.11. 2023 – Chcete kvalitu? České firmy vám ji dodají. Značku Česká kvalita může nově používat 16 organizací

Temperi, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je všestranná pomoc dětem a jejich rodinám, které se nacházejí v obtížné životní situaci.

©2014–2024 Temperi o.p.s.